Parduotuvė:

Nemokamas Pristatymas DHL! 10GBASE-ER 10G LC Duplex 1530nm 40km DOM ER XFP CWDM CW-XFP-ER53 0 thumb

Nemokamas Pristatymas DHL! 10GBASE-ER 10G LC Duplex 1530nm 40km DOM ER XFP CWDM CW-XFP-ER53

€298.58

Žymos: jaju kūdikių rankų, tėtis yenkee tumblr, džaipuras aukso papuošalai, passat b5 galiniai, džakarta pietų korėja, jainamaz malda krepšys, umbra šokolado, pc atveju noua fobija, jake daniel tshirts.

  • - Kodas: p547
  • - Yra sandėlyje
  • Kategorija: kita

DHL Nemokamas Pristatymas! 10Gbps LC Duplex 1530nm 40km ER XFP CWDM

10G 40km XFP CWDM Transiveris eksponatų puikus bangos stabilumo, ekonomiškas modulis.Ji yra skirta 10G CWDM SDH, 10GBASE-ER/EW ir 10G Pluošto Kanalų programas.

Ši radijo stotelė susideda iš dviejų dalių: siųstuvo skirsnis apima colded EML lazeriu.Ir imtuvas skyrių sudaro APD integruota su TIA.Visi moduliai atitinka I klasės lazerio saugos reikalavimus.Jis plačiai naudojamas kartu.

Savybės:

1470nm-1610nm CWDM tinklelis ilgiai

XFP MSA Rev 4.5 Reikalavimus

Duomenų perdavimo sparta nuo 9.95 Gbps iki 11,3 Gb / s

Nėra Nuorodos Laikrodis reikalingas

Aušinamas EML ir PIN imtuvas

nuorodą ilgis iki 40km

Mažos Galios Sklaida 3.5 W Maksimali

XFI ir kelio grįžtamojo Režimo Pritarė

0 70 Temp Veiklos Atveju Temperatūra

Diagnostikos Veiklos Stebėjimą

RoHS6 reikalavimus (švino nemokamai)

Programos:

SONET OC-192&SDH STM 64

10GBASE ER/EW

10G Fiber Channel

CWDM Tinklai

10G CWDM siųstuvas-imtuvas: XFP CWDM (10G) XFP CWDM LR 10G (1270-1330nm) 10km XFP CWDM 0~70 XFP CWDM ER 10G (1470-1610nm) 40km XFP CWDM 0~70 XFP CWDM ZR 10G (1470-1610nm) 80km XFP CWDM 0~70 CWDM SFP+ (10G) CWDM SFP+ (10G) LR 10G (1270-1330nm) 10km CWDM SFP+ 0~70 CWDM SFP+ ER 10G (1470-1610nm) 40km CWDM SFP+ 0~70 CWDM SFP+ ZR 10G (1470-1610nm) 80km CWDM SFP+ 0~70 CWDM Xenpak (10G) CWDM Xenpak ER 10G 1470~1610nm 40km Xenpak 0~70 CWDM Xenpak ZR 10G 1470~1610nm 80km Xenpak 0~70 CWDM X2 (10G) CWDM X2-ERC 10G 1470~1610nm 40km X2 0~70 CWDM X2-ZRC 10G 1470~1610nm 80km X2 0~70

Mūsų Paslaugos:

1. Susisiekite su mūsų pardavimų daugiau informacijos ir patvirtinkite užsakymą.

2. Per trumpą laiką po patvirtinimo.

3. Mes pristatyti prekes pagal tarptautinių Express".

4. Greitas reagavimas į klientų atsiliepimus ir kiti klausimai.

Garantija:

"& Brand new.

"& OEM/ODM yra.

"& 100% per kokybės bandymų ir senėjimo bandymas.

"& 3 metų garantija(Nuo išsiuntimo dienos).

Technikas paramą:

Mes paramos techninis vadovas išspręsti gedimą arba pakeisti komponentus, ir pateikti projekto susijusių tinklų konfigūraciją.

Garantinis aptarnavimas

Mes po paslaugos 24 val., žada tiekimo techninių paslaugų ar vadovas bet kuriuo metu.

Mūsų bendradarbiai bus atsakas klientų reikalavimas 12 valandų po avarinio atsitiko.

Pakavimo Duomenys: Statinio maišelį, Plastiko, PVC Pakuotė, Mažmeninė lauke, Techninių lauke, arba tinkinti.


  • Jungtis: LC Duplex
  • Garantija: 3 metai
  • Duomenų Perdavimo Sparta: 10g
  • Ce RoHS: Suderinamas
  • Modelio Numeris: HL-CW-XFP10G-ER53
  • DDM/DOM: Taip
  • Prekės Pavadinimas: hilinksys
  • Skaidulų Tipas: SMF
  • Atstumas: 40km
  • Darbinė Temperatūra: 0-70
  • Bangos ilgis: 1530nm