Parduotuvė:

200PCS/Pak FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC greitai Greitai Srityje Asamblėjos Jungtis 0 thumb
200PCS/Pak FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC greitai Greitai Srityje Asamblėjos Jungtis 1 thumb
200PCS/Pak FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC greitai Greitai Srityje Asamblėjos Jungtis 2 thumb
200PCS/Pak FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC greitai Greitai Srityje Asamblėjos Jungtis 3 thumb

200PCS/Pak FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC greitai Greitai Srityje Asamblėjos Jungtis

€136.05 €122.45

Žymos: pluošto įrankis, jungtis ftth, jungtis optinio pluošto, 1x8 upc, jungtis pluošto, 10g 40km, apc jungtis, jungtis upc, ffth, optinio pluošto olt.

  • - Kodas: p349
  • - Yra sandėlyje
  • Kategorija: kita

200PCS/Pak FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC greitai Greitai Srityje Asamblėjos Jungtis

Savybės:

1. FTTH projektas tinkami naudoti

2. Lauko įdiegti

3. Įdėkite nuostolių mažiau negu 0,3 dB

4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros

5. Įrengimas mažiau nei 1 minutes

6. Patikimos ir kokybiškos optikos našumą

Naudojimas:

1. Paskirstymo kadrų

2. Techninės priežiūros ar pagalbos atkūrimo pluošto tinklai

3. Patch panels

4. FTTH Realizavimo

5. Lauko žodį

PUNKTAS

Techniniai Parametrai

Taikoma

Lašas kabelis / Patalpos kabelis

2.0 mm, 3.0 mm Lašas Kabelis

Optinio pluošto skersmuo

SM(9/125), MM 50/125, 62.5/125)

125m ( 657A & 657B )

Stora rezervo skersmuo

250m

Pluošto režimas

Vieną režimas

Veikimo laikas

Apie 100s(nr. pluošto cut)

Įdėkite nuostolių

0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Grįžti nuostolių

> 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

Tvirtinimo stiprumą plika pluošto

>5 N

Tvirtinimo stiprumą plika pluošto turėtojas

>10 N

Atsparumas tempimui

>50 N

Naudojant temperatūros

-40~+75C

On-line atsparumas tempimui (20 N)

IL 0,5 dB LR 5dB

Mechaninis patvarumas (500 kartų)

IL 0,5 dB LR 5dB


  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Prekės Pavadinimas: Joinwit
  • Modelio Numeris: esc250d
  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Dydis: 10*10*10